درباره ما

درباره ایران کارمند

داستان ایران کارمند

ایران کارمند مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای مالی شما به کمک پتانسیل‌های نامحدود فضای دیجیتال است. بهار سال ۱۳۹۴ بدون سرمایه اولیه شروع به‌ کار کردیم و تقریبا هر راهی که به درآمدزایی از اینترنت ختم می‌شود را طی کردیم. حالا اینجاییم تا این تجربیات را به گوش شما برسانیم. داستان ما را بشنوید…

ایران کارمند چه کار می‌کند؟

همیشه آرزو داشتیم یک مرجع مهارت‌ساز در بازار کار می‌بود تا علاوه بر یادگیری مهارت‌های درآمدزایی، بتواند آینده‌ی شغلی کارآموزان خود را تامین کند."ایران کارمند" نامی‌ست که برای آن آرزو انتخاب کردیم. شاید اگر از یک آدم عادی بخواهید 7 شغل اینترنتی را نام ببرد، بعد از گفتن سه مورد من‌من کند و بعد از مکث طولانی یک شغل دیگر را بگوید. اینترنت منبع لایزال کسب درآمد است اما چرا وقتی می‌‌خواهیم از آن درآمدزایی داشته باشیم، با مشکل روبرو می‌شویم؟ گاهی حتی نمی‌دانیم از کجا شروع کنیم و در چه شغلی باید فعالیت کنیم. ایران کارمند نه تنها گوگل ایده‌یابی برای مشاغل اینترنتی است، بلکه هم مهارت‌های لازم برای درآمدزایی را آموزش می‌دهد و هم پس از طی آموزش از شما با آغوشی باز دعوت به همکاری می‌کند.

تفکر ایران کارمند

ما در چه جهانی زندگی می‌کنیم؟ در یک دنیای ایستا و رخوت‌زده و سراسر سکون؟ یا یک دنیای دینامیک و پویا و «همیشه در حال حرکت»؟ اگر شما هم مثل همه‌ی آن‌هایی که با مجموعه ایران کارمند، همدل و همفکر هستند، فکر می‌کنید پاسخ این سوال پویایی و «همیشه در حرکت بودن» است، باید بدانید که همراه شدن و هم‌حرکت شدن با یک دنیای در حال حرکت، یک شرط اساسی دارد: شما هم باید مدام در حال حرکت باشید. شما نباید حتی برای یک روز توقف کنید. ما در مجموعه ایران کارمند معتقدیم برای هم‌نفس شدن و هم‌ریتم شدن با این دنیای «همیشه در حرکت» باید خودتان را به مهارت‌های تازه و نو مجهز کنید. باید هر روز برای یادگیری تجربه‌های تازه، ذهن‌تان را به روی نوآوری و خلاقیت گشوده نگه دارید. با یادگیری و خلاقیت، دیگر چیزی به نام بیکاری و عدم امنیت شغلی وجود نخواهد داشت. این روزها همه به دنبال آدم‌های متخصص و ماهر می‌گردند، تخصص ما، ساختن متخصص است؛ پس از یادگیری، مهم‌ترین چیزی که شما را به یک متخصص کم‌نظیر تبدیل می‌کند، کسب «تجربه» است. برای فرد علاقه‌مند به یادگیری، کسب تجربه گوهری کم‌یاب در سراسر ایران است. ایران کارمند تمام تلاش خود را می‌کند تا این گوهر کم‌یاب را به دست آورید. داشتن شهروندانی ماهر، خلاق، یادگیرنده و آماده برای ورود به یک دنیای درحال‌حرکت آرزوی ماست.

ایران کارمند یا بازار کار؟

ایران کارمند، بازار کار را در اختیار کارآموزان خود قرار می‌دهد و آنان را تا رسیدن به درآمد میلیونی همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آموزش‌های تخصصی راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی اما ایران کارمند آنقدر از آموزش‌ها و کارگاه‌های مهارت‌سازی خود مطمئن است که پس از استعدادیابی و مهارت‌سازی، دانشجویان خود را استخدام می‌کند. پلتفرم ایران کارمند به کارآموزان خود بهترین موقعیت شغلی را متناسب با سطح کیفی مهارت‌هایشان می‌دهد.